Kim jesteśmy

Administratorem danych osobowych, przetwarzanych za pośrednictwem strony abora.pl jest firma ABORA, ul. Zawiła 61, 30-390 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców, NIP: 944-155-66-94, REGON: 351246568.

W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt: na adres e-mail: abora@abora.pl, tel. +48 12 260 80 80, ul. Zawiła 61, 30-390 Kraków.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Dane osobowe które zbieramy poprzez stronę internetową są związane z naszą działalnością w serwisach internetowych oraz w celu nawiązania kontaktu z naszym działem handlowych poprzez „Formularz kontaktowy”.

Formularz kontaktowy

Do obsługi formularza kontaktowego potrzebujemy adres e-mail oraz Imię i nazwisko. Bez podania tych danych nie będziemy mogli odpowiedź na pytanie zadane w formularzu kontaktowym.

Ciasteczka

W celu zapewniania prawidłowego działania naszej strony możemy korzystać z technologii cookies.

Pozostałe

We własnym zakresie oraz przy współpracy z wybranymi partnerami wykorzystujemy dane osobowe do monitorowania aktywności na naszej stronie np. wyszukiwanie słów kluczowych, analizowanie oferty oraz zarządzanie aktywnością.

Ze względu na prawnie uzasadniony interes, dane osobowe są przetwarzane również w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, statystycznym, doskonalenia usług oraz prowadzenia analiz.

Z kim dzielimy się danymi

Dane osobowe będą przetwarzane przez naszą firmę oraz wybranych partnerów do realizacji wskazanych wyżej celów. Przetwarzanie danych osobowych przez partnerów technologicznych odbywa się na podstawie umowy zapewniającej zgodność warunków przetwarzania z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych.

W wyjątkowych przypadkach dane osobowe mogą zostać przekazane organom publicznym uprawnionym do ich pozyskania na podstawie odrębnych przepisów.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.

Administrator ma prawo przetwarzać dane osobowe w celach bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom, wyłudzeniom, a także do celów statystycznych i analitycznych przez okres do 10 lat od zakończenia obowiązywania umowy.

O ile wynika to z odrębnych przepisów prawa dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany takimi przepisami.

Jakie masz prawa do swoich danych

Możesz zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobowych które są w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Jak chronimy twoje dane?

Na bieżąco aktualizujemy oprogramowanie z którego korzystamy. Szyfrujemy wszystkie połączenia oraz w miarę możliwości również przechowywane dane.

Jakie automatyczne podejmowanie decyzji i/lub tworzenie profili przeprowadzamy z użyciem danych użytkownika

Dane osobowe są przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym poprzez profilowanie w celu dopasowania zawartości strony do osobistych preferencji i zainteresowań. Zautomatyzowane przetwarzanie ani profilowanie nie będzie wywoływać żadnych skutków prawnych ani w istotny sposób wpływać na sytuację użytkownika.

Osadzone treści z innych witryn

Niektóre materiały na naszej stronie mogą zawierać osadzone treści (np. mapy). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.